Laserowe usuwanie cellulitu

Każda kobieta zgodzi się, że cellulit to jeden z koszmarów, którego panie chcą się jak najszybciej pozbyć najchętniej tak, aby on nigdy nie powrócił. Na szczęście jest na to sposób, aby pozbyć się niechcianego problemu. Dobrym wyjściem z tej sytuacji jest usuwanie laserowe cellulitu.

Laserowe usuwanie cellulitu jest przeprowadzane za pomocą specjalistycznych urządzeń, które pozwalają nam na zachowanie jak najtrwalszego efektu gładkiej skóry. Urządzenie wprowadza pod skórę laser w postaci światłowodu w rejon zmienionej tkanki. Efekt, który chcemy uzyskać to rozbicie tłuszczu, który powoduje nierówności, przecięcie zwłókniałych przegród oraz napięcie zwiotczałej tkanki mięśniowej. W innym sposobie wykorzystujemy laser diodowy, który stymuluje odbudowę naczyń w tkance podskórnej, krioterapia redukuje obrzęki, a masaż usprawnia obieg limfy. Za najlepszy zabieg uważa się połączenie wszystkich komponentów: lasera diodowego krioterapii rytmicznego masażu próżniowego oraz fotostymulacje czyli głęboka stymulacje światłem. Cellulit można zwalczać tak zwanym zimnym laserem, który nie uszkadza komórek tłuszczowych, a jedynie stymuluje rozkład tłuszczu.
Polskie kliniki i gabinety medycyny estetycznej oferują laserowe wygładzanie cellulitu w zależności od wyboru konkretnej metody leczenia. Od 100 zl nawet do kilkunastu tysięcy złotych. Oczywistym jest, że im droższy laser tyn trwalszy efekt ze względu, że droższy laser jest po prostu mocniejszy. Usuwanie cellulitu wiąże się z tym, że trzeba wykonać serie od kilku do kilkunastu zabiegów, aby osiągnąć zadowalający efekt.

Trzeba sobie zadać pytanie, czy chcemy mieć piękną skórę niestety okupioną pieniędzmi. Jak to się mówi żeby być pięknym trzeba swoje wycierpieć.

Dodaj komentarz